Iisalmen Peli-Karhut Juniorit ry

Johtokunta kaudella 2018-2019

Johtokunta

  • Puheenjohtaja

    Niina Jaatinen
    044 986 3284
    niina.jaatinen [at] ipk.fi
  • Varapuheenjohtaja

    Tomi Flygare
  • Jäsen / Sihteeri

    Marjo Höglund
  • Jäsen

    Heidi Inkinen
  • Jäsen

    Darren Rose
  • Varajäsen

    Pekka Kärkkäinen

Organisaation toimihenkilöt

  • Valmennuspäällikkö

    Sauli Tapaninaho
    044 781 2122
    sauli.tapaninaho [at] ipk.fi
  • Junioripäällikkö

    Jouni Jaatinen
    050 559 1371
    jouni.jaatinen [at] ipk.fi
  • Toiminnanjohtaja

    Kyösti Lyytikäinen
    050 542 4687
    kyosti.lyytikainen [at] ipk.fi
  • Rahastonhoitaja

    Tuula Kauppinen
    050 379 7351
    tuula.kauppinen [at] t3k.fi
  • Valmennuspäällikkö

    Janne Åhman
    044 982 8512
    janne.ahman [at] ipk.fi

Organisaation toimihenkilöt, Muut

  • Kioskivastaava

    Minna Honkanen
    040 521 3635
    honkaset [at] meili.fi

Joukkueiden yhteystiedot kaudella 2018-2019

Niina Huoman Joukkueenjohtaja B1-Nuoret 0445643200 niina.huoman [at] gmail.com
Jari Salonen Joukkueenjohtaja C1 044 5034324 salonen.jari [at] suomi24.fi
Johanna Ahonen Joukkueenjohtaja IPK C2 040 719 5016 johannaahonen [at] netti.fi
Heidi Tossavainen joukkueenjohtaja KK-81 C2 050 5701619 heidi_tossavainen [at] hotmail.com
Jarmo Huttunen Joukkueenjohtaja D1 044 518 6711 jarmo.huttunen [at] rainmaker.fi
Tiina Männikkö Joukkueenjohtaja D1 044 344 2338 tiina.mannikko [at] gmail.com
Tommi Paldanius Joukkueenjohtaja D2 040 595 7814 tommi.paldanius [at] gmail.com
Tero Kortelainen Joukkueenjohtaja D2 040 543 6898 tero.kortelainen [at] ponsse.com
Darren Rose Joukkueenjohtaja/valmentaja E1 040 536 4260 darren.m.rose [at] gmail.com
Reijo Hynynen Joukkueenjohtaja / Valmentaja E2 045 159 2775 reijo.t.hynynen [at] gmail.com

Organisaatiokaavio