Iisalmen Peli-Karhut Juniorit ry

Johtokunta kaudella 2018-2019

Johtokunta

  • Puheenjohtaja

    Niina Jaatinen
    044 986 3284
    niina.jaatinen [at] ipk.fi
  • Varapuheenjohtaja

    Tomi Flygare
  • Jäsen / Sihteeri

    Marjo Höglund
  • Jäsen

    Heidi Inkinen
  • Jäsen

    Darren Rose
  • Varajäsen

    Pekka Kärkkäinen

Organisaation toimihenkilöt

  • Valmennuspäällikkö

    Sauli Tapaninaho
    044 781 2122
    sauli.tapaninaho [at] ipk.fi
  • Junioripäällikkö

    Jouni Jaatinen
    050 559 1371
    jouni.jaatinen [at] ipk.fi
  • Toiminnanjohtaja

    Kyösti Lyytikäinen
    050 542 4687
    kyosti.lyytikainen [at] ipk.fi
  • Rahastonhoitaja

    Tuula Kauppinen
    050 379 7351
    tuula.kauppinen [at] t3k.fi

Organisaation toimihenkilöt, Muut

  • Kioskivastaava

    Minna Honkanen
    040 521 3635
    honkaset [at] meili.fi

Joukkueiden yhteystiedot kaudella 2018-2019

Minna Pappi Joukkueenjohtaja 050 5600 380 minnapappi [at] gmail.com
Minna Pappi Joukkueenjohtaja / Nettivastaava 050-5600 380 minnapappi [at] gmail.com
Riikka Rissanen Joukkueenjohtaja B1-Nuoret, D1 yhteydenotot sähköpostilla riikkarissanen [at] hotmail.com
Minna Honkanen matkajojo B1-Nuoret 040-5213635 honkaset [at] meili.fi
Jarmo Huttunen Joukkueenjohtaja C2 044 518 6711 jarmo.huttunen [at] rainmaker.fi
Johanna Ahonen Joukkueenjohtaja C2 040 719 5016 johannaahonen [at] netti.fi
Tiina Männikkö Joukkueenjohtaja C2 044 334 2338 tiina.mannikko [at] gmail.com
Markus Riissanen Joukkueenjohtaja D1 050-5355461 m.riissane [at] gmail.com
Riikka Rissanen Joukkueenjohtaja B1-Nuoret, D1 yhteydenotot sähköpostilla riikkarissanen [at] hotmail.com
Tarmo Heinonen Joukkueenjohtaja D1 050-5510323 tarmo.heinonen [at] hotmail.com
Darren Rose Joukkueenjohtaja D2 040 536 4260 darren.m.rose [at] gmail.com
Minna Pappi Joukkueenjohtaja / Nettivastaava E1 050-5600 380 minnapappi [at] gmail.com
Sanna Tajakka Joukkueenjohtaja E2 050 308 9555 sanna.tajakka [at] hotmail.fi
Elina Hartikainen Joukkueenjohtaja F1 040-1937137 elina.elisport [at] gmail.com

Organisaatiokaavio